صفحه اصلی مراکز خرید بازارگردی تماس با ما بلاگ ورود به ناحیه کاربری

مراکز خرید شیراز


شهر شیراز بازارهای زیادی دارد که هر کدام از آن ها با کالاهای متنوع خود می توانند بازدید کنندگان را ساعت ها مشغول نمایند.

از بازار سنتی و تاریخی وکیل با معماری اصیل گرفته تا مجتمع تجاری خلیج فارس که ششمین مجتمع بزرگ تجاری در جهان و اولین در ایران است.

بیشتر مردم، شیراز را تنها با بازار وکیل می شناسند در صورتی که در این شهر زیبا، بازارها و مراکز خرید جذاب دیگری نیز وجود دارد. البته در این موضوع که بازار وکیل شیراز معروف ترین و تاریخی ترین بازار این شهر است شکی نیست اما به عنوان یک مسافر و گردشگر بد نیست از جذاب ترین مراکز خرید شیراز اطلاع داشته باشید.

البته موارد متنوع دیگری هم وجود دارد که مهمترین انها عبارتند از :

بازار وکیل شیراز،بازار حاجی شیراز،مجتمع تجاری خلیج فارس،بازار مسگرهای شیراز،سرای مشیری شیراز،مجتمع تجاری زیتون فارس،مجتمع تفریحی گردشگری هامون شیراز

لازم به ذکر است که شیراز یکی از کلان‌شهرهای اصلی و یکی از توریستی‌ترین شهرهای کشور است. این شهر به‌علت تاریخ و فرهنگ غنی خود، آثار باستانی، آب‌وهوای معتدل و… از مقاصد گردشگری ایران است که نه تنها هم‌وطنان، بلکه گردشگران خارجی را نیز به خود جذب می‌کند. از طرفی به‎علت نزدیکی این شهر به شهرهای جنوبی ایران، اجناس زیادی که از طریق مرزهای جنوبی وارد کشور می‌شوند، با قیمت‌هایی بسیار به‌صرفه‌تر از تهران و شهرهای دیگر، در شیراز به فروش می‌رسند. بنابراین طبیعی است که کسب‌وکارهایی مانند مرکز خرید شیراز پررونق باشند. همه‌روزه در تمام سال، گردشگران به‌دنبال خرید سوغاتی، صنایع دستی، یادگاری و حتی خرید مایحتاج خود هستند.

با ما هماره باشید ...


مطالب مرتبط :
- بازارهای معروف شیراز
- از شیراز چی بخریم

لطفا منتظر بمانید

لیست مراکز خرید شیراز