بورس خرید مانتو در تهران

بورس خرید مانتو در تهران

بورس خرید مانتو در تهران

خرید کردن از مراکز خرید مخصوص مانتو تهران یا همون بورس مانتو نه تنها قدرت انتخاب خیلی زیادی رو در اختیار شما قرار میده بلکه این امکان رو هم فراهم میکنه تا بتونید قیمت ها رو مقایسه کنید و بهترین و مناسب ترین مانتو رو متناسب با بودجه خودتون خریداری کنید.

ما لیستی ار بهترین مراکز خرید مانتو در تهران را برای شما جمع آوری کردیم …

 

1- پاساژ تیراژه، میلاد نور و صادقیه

از دیگر مراکز بورس خرید مانتو در تهران میتونیم به پاساژهای تیراژه، میلاد نور و صادقیه اشاره کنیم. در این پاساژ ها نیز فروشگاه های مخصوص مانتو خیلی زیادی به چشم میخوره که با گشتن در این پاساژها میتونید مانتوهای زیبا و شکیلی رو تهیه کنید. البته این پاساژها حراج مخصوص به فصل هم دارند که با مراجعه در زمان حراجی ها میتونید مانتو های عالی رو با قیمت خیلی مناسبی تهیه کنید.

 

2- هفت تیر و فاطمی

شما میتونید منتناسب با نیاز خودتون بهترین و شکیل ترین مانتو مجلسی، اداری، روزانه، مانتو نخی و … رو در فروشگاه های میدان هفت تیر و فاطمی پیدا کنید و اگر در زمان حراج فصلی به این فروشگاه ها مراجعه کنید میتونید مانتو یا پالتو های فوق العاده ای رو با قیمت خیلی پایینی خریداری کنید.

 

3- بازار تهران، بازار بزرگ رضا

در این پاساژ علاوه بر مانتو های عادی و روزمره میتونید انواع مدل های مانتو مجلسی و شیک. پیراهن و لباس مجلسی. کیف و کفش، لوازم آرایش و … رو هم خریداری کنید. علاوه بر این میشه گفت این بازار دارای مدل‌های به روز و جدیدی هست. و یکی از اصلی‌ترین مراکز خرید مانتو دخترانه ارزان در تهران به شمار میاد.

 

4- سه را جمهوری

تقاطع خیابان جمهوری و خیابان ولیعصر در تهران نیز یکی دیگر از مراکز خرید عالی برای مانتو هست. معمولا تولیدی های مانتو در این منطقه از تهران قرار دارند و فروشگاه های مخصوص مانتو زیادی نیز در این خیابان به چشم میخوره که معمولا قیمت مناسبی هم دارند.

اگر به دنبال خرید مانتوهای بسیار شیک، ترک و مانتو مجلسی های خاص هستید، بهتره سری به خیابان جمهوری بزنید و از مدل های موجود در فروشگاه های این خیابان هم دیدن کنید.

 

5- پاساژ قائم تجریش

میدان تجریش و پاساژ قائم نیز از دیگر مراکز عالی برای خرید مانتو در شمال تهران هستند. این پاساژ اگرچه در شمال تهران قرار داره اما دارای قیمت مناسبی بوده و شما میتونید انواع مدل های مانتو رو با قیمت های مناسب از این پاساژ خریداری کنید.

 

6- بازار عبدل آباد و امامزاده حسن

این مراکز برای ساکنان غرب و جنوب غرب تهران هم دسترسی راحت تری دارند. در این بازار هم مدل های متنوع و زیبایی از مانتو وجود داره که میتونید با سلیقه خودتون بهترین مدل رو انتخاب کنید و هم اینکه میتویند با صرف زمان بیشتر، مانتوهای شیک و با قیمت مناسب تری هم پیدا کنید.

 

 

مطالب مرتبط :