بازار مبل خیابان مازندران
بازار مبل خیابان مازندران

اگه دنبال یه بازار برای خرید انواع مبلمان هستید حتما یه سر به بازار مبل خیابان مازندران (بازار مبل امام حسین)، سمت میدان امام حسین تهران بزنید.

بازار مبل خیابان مازندران از حوالی خیابان امینی شروع میشه و تا میدان امام حسین ادامه داره که دو تا از بهترین پاساژهای این بازار به اسم بازار مبل کوروش و بازار مبل امام حسین، داخل خیابان مدنی، قبل از میدام امام حسین قرار دارند.

هر چی راجب مبلمان و سرویس چوبی بخواین اینجا میتونید پیدا کنید مثل انواع مبل راحتی و سلطنتی، میز تلویزیون، استند، آینه و کنسول، ناهار خوری، بوفه، جا کفشی، صندلی‌های تمام چوب و پایه فلزی، کمد و سرویس خواب و ...

قیمت مبلمان تو بازار مبل خیابان مازندران :

قیمت مبلمان تو این بازار نسبت به بازارهای بزرگ مبل تهران مانند بازار مبل یافت آباد کمتر هست و البته هستند فروشگاه هایی که مبلمان گرون قیمت هم دارند

ساعت کاری :

اکثر فروشگاه های بازار مبل میدان امام حسین از ساعات اولیه صبح تا 9 و 10 شب فعال هستن. این بازار به دلیل موقعیت مرکزی بودن شهر حتی تا ساعات بیشتری نیز باز هستند و روز های تعطیل و ایام عید نیز محدودیت خاصی ندارند.

مسیر رفتن به این بازار :

قرار داشتن این بورس در محدوده طرح ترافیک شاید به نظر یک امتیاز منفی برای این بورس باشد، اما پرداخت هزینه کمتر برای حمل کالا به محل آن را جبران می کند. پس اگر قصد مراجعه به این بازار را دارید، بهتر است از خطوط مترو یا تاکسی و اتوبوس استفاده کنید.

نزدیکترین ایستگاه اتوبوس به این بازار ایستگاه امام حسین است و همچنین ایستگاه مترو امام حسین نیز نزدیکترین خط مترو به بازار مبل امام حسین است .

بورس :مبلمان
آدرس :تهران - میدان امام حسین، خیابان مازندران

مسیریابی بازار مبل خیابان مازندران روی نقشه

برای دیدن لیست فروشگاه های این بازار بر روی لینک زیر کلیک نمایید

لیست فروشگاه های بازار مبل خیابان مازندران
سایر بازارهای تهران
 • سرای مشیر خلوت (طبقه زیر همکف)
  بورس چمدون-کوله-کیف
 • پاساژ شانزه لیزه
  بورس لباس مجلسی
 • سرای پارسیان
  بورس پوشاک
 • پاساژ پروانه
  بورس پوشاک
 • logo