چرم تمدن
چرم تمدن

اگه دنبال پوشاک از جنس چرم هستی بازار چرم تمدن رو از دست نده چون راسته چرم فروشي هاي خیابان فردوسي جاييه كه بايد بری

 فروشگاه‌هاي اين راسته از ميدان فردوسي شروع مي‌شوند و تا حدود چهارراه استامبول ادامه دارند و در آنها مي توانيد انواع پوشاک چرم مثل کيف‌هاي مجلسي، اسپرت و اداري، کمربند ، جا کليدي، پالتو ، باراني، کفش‌، کلاه، دستکش و ... را پيدا کنيد.

اکثر برندهای معتبر چرم اینجا نمایندگی دارند و محصولاتشون را با دو سال گارانتی بفروش می رسانند

فروشگاه‌های چرم فردوسی پشت سر هم ردیف شده‌اند. پایتان را که درون هر کدام می‌گذارید با دنیایی از پوشاک چرمی رنگارنگ رو‌به‌رو می‌شوید که عطر خاص چرم شان از دور هم به مشام می‌رسد.

 اینجا هر رنگ و سایز کفشی را که بخواهید، حتما پیدا خواهید کرد. از کفش‌هایی که طرح‌های ساده دارند تا کفش‌های ورنی سفید و مشکی که مخصوص دهه۵۰ است. حتی کفش‌های مردانه چرمی ‌و دست‌دوزی که فقط برای پدربزرگ‌ها طراحی و با دست دوخته شده است را پشت شیشه یکی‌دو مغازه خیلی قدیمی‌ خواهید دید، کفش‌هایی که این روزها نمونه آنها زیاد نیست

خرید از فروشگاه‌هایی با برندهای معروف که سال‌هاست در کار چرم هستند خیال‌تان را راحت‌تر خواهد کرد. در ضمن چرم‌های اصل شناسنامه‌ای دارند که معمولا به کالا وصل است و مشخصات محصول در آن ذکر شده

 

بازار چرم تمدن یکی از مهم ترین بازارهای فروش انواع چرم تهران واقع در محله فردوسی می باشد که امروزه با تزئینات کوچه تمدن در بین تهرانی ها به محبوبیت بیشتری هم دست یافته است، نزدیک به ۵۰ فروشگاه کیف و کفش، اکسسوری، لباس و هر آنچه به صنعت چرم مرتبط است در این خیابان و محدوده فعالیت می کنند.

کوچه تمدن

کوچه تمدن تقریبا صد و پنجاه متر پایین تر از میدان فردوسی و در راسته چرم فروش های این محدوده قرار گرفته. یک کیوسک تلفن زرد رنگ قدیمی و مجسمه ای نمادین از یک دلار فروش که داخل کیوسک در حال صحبت کردن هست، درست سر کوچه قرار گرفته. بارزترین مشخصه کوچه تمدن، تعداد زیادی چتر رنگارنگ هست که در ارتفاع ۵ تا ۶ متری و بالای سر شما قرار گرفته و علاوه بر ایجاد سایه، منظره ای جالب و رنگارنگ رو دربیست متر ابتدایی از طول کوچه تقدیم شما می کند.

بورس :پوشاک چرم
آدرس :تهران - تهران-خیابان فردوسی - بین چهار راه استانبول و میدان فردوسی

مسیریابی چرم تمدن روی نقشه

برای دیدن لیست فروشگاه های این بازار بر روی لینک زیر کلیک نمایید

لیست فروشگاه های چرم تمدن
سایر بازارهای تهران
 • کوچه مروی
  بورس آرایشی و بهداشتی
 • راسته ساعت فروشی بازار بزرگ تهران
  بورس ساعت
 • سرای مشیر خلوت (طبقه زیر همکف)
  بورس چمدون-کوله-کیف
 • کوچه رفاهی
  بورس سفره عقد،لوازم نامزدی
 • logo