خیابان صابونیان

خیابان صابونیان بزرگترین بازار دست فروشهای ایران است که غیر ممکنه دست خالی از این بازار برگردی

این بازار نزدیک به ده، دوازده سالی است که به صنف ظروف چینی و بلورجات اختصاص یافته است و بیشر مردم تهران و مهاجرین به این شهر آن را به بازار بلور فروشان می شناسند.

 این خیابان روزانه محل تردد خیل عظیمی از مشتریانی است که از راه های دور و نزدیک برای خرید و انجام فعالیت های تجاری مربوط به کالاها و لوازم آشپزخانه به آنجا عزیمت کرده اند.

خیابان صابونیان (شهید عباس صابونیان) واقع در یکی از مناطق جنوبی تهران ( منطقه ۱۶ شهرداری ) جنب ضلع جنوبی میدان شوش قرار گرفته است.

 

 پاساژها و مراکز خرید فعال در این بازار به دو صورت مدرن و قدیمی هستند که در بعضی از این پاساژ های قدیمی نه پله برقی وجود دارد و نه حتی طراحی و دیزاین مناسبی؛ اما برعکس پاساژهای مدرن بسیار خوب و جذاب ساخته شده اند و با خدمات رفاهی که به مشتریان خود میدهند باعث می شوند تا روزانه محل تردد و بازدید هزاران مشتری از اقصی و نقاط کشور باشد. 

 پاساژ و مراکز خریدی چون مجتمع تجاری الماس، مجتمع تجاری جهان، پاساژ شهرداری، پاساژ بلور و بازار کریستال نائی و مغازه های متعدد نبش این خیابان از جمله واحد های تجاری فعال در این راسته می باشند که نقش مهمی را در فروش و عرضه لوازم و ظروف آشپزخانه در پایتخت کشور ایفا می کنند.

 

 

 

بورس :بلور و کریستال
آدرس :تهران - تهران - میدان شوش - خیابان صابونیان

مسیریابی خیابان صابونیان روی نقشه

برای دیدن لیست فروشگاه های این بازار بر روی لینک زیر کلیک نمایید

لیست فروشگاه های خیابان صابونیان
سایر بازارهای تهران
 • پاساژ شانزه لیزه
  بورس لباس مجلسی
 • پاساژ پروانه
  بورس پوشاک
 • بازار کویتی های استانبول
  بورس پوشاک مردانه
 • کاموا و وسایل بافتنی
  بورس کاموا
 • logo