بازار رضا

بازار رضا یکی از بهترین بازارهای تهران بوده که در سال 1380 شمسی توسط مهندس زینالزادگان ساخته شد و آغاز به کار کرد.

بازار رضا یکی از محبوب ترین و همچنین شلوغ ترین بازارهای تهران بوده که با دارا بودن 600 واحد تجاری در قالب پنج طبقه، چون نگینی بر سینه شهر می درخشد و روزانه به طور میانگین 2500 تا 7000 نفر بازدید کننده دارد.

در بازار مغازه ها در زمینه کیف، کفش، عینک، لوازم آرایشی بهداشتی و شال و روسری تاکنون فعالیت داشته اند. همچنین، شایان ذکر هست که کارگاه های تولیدی، بسته بندی و توزیع نیز در این مرکز مشغول هستند که نقش بسزایی در اشتغال زایی جوانان تهرانی ایفا می کنند.

اگر در حین خرید از بازار رضا خسته یا گرسنه شدید، می توانید از خدمات رستوران های بازار رضا بهره برده و در کنار خانواده و دوستان اوقات شادی را سپری کنید. همچنین، لازم است بدانید که در این مورد از بازارهای معروف تهران که خود را به راحتی در بافت قدیم تهران جای داده، می توانید به تمام اقلام و کالاهای ضروری و مورد نیاز خود دسترسی پیدا کرده و با مناسب ترین قیمت خریدی اقتصادی را تجربه کنید.

بهترین شیوه دسترسی به بازار رضا استفاده از مترو هست و باید در ایستگاه 15 خرداد از قطار پیاده شوید.

البته، می توانید از وسیله نقلیه شخصی یا حتی اتوبوس و تاکسی نیز بهره ببرید که از دید ما و با ترافیک و شلوغی که از تهران سراغ داریم، کاری سخت و طاقت فرسا به نظر می آید.

 

آدرس بازار رضا: خیابان 15 خرداد، نرسیده به بازار بزرگ، پلاک 373

logo