معروفترین بازارهای داخل بازار بزرگ تهران

وسعت زیاد بازار بزرگ تهران، باعث شده که با مراجعه به آن بتوانید انواع و اقسام کالاها را تهیه کنید. یکی از مزایای این بازار، اختصاص هر قسمت از بازار به فروش کالایی خاص بوده که خرید را برای افراد راحت کرده است

بازار جعفری، بازار چهارسوق، بازار زرگرها، بازار حاجب الدوله، بازار بین الحرمین و… از جمله بازار های موجود در بازار بزرگ است که هر کدام به فروش کالایی خاص اختصاص داده شده اند.

 

بازار جعفری: در بازار جعفری این مجموعه، انواع پوشاک زنانه مانند شال، روسری، کلاه، دستکش و… را می توانید تهیه کنید. همچنین می توانید برای خرید انواع لوازم آرایشی و بهداشتی اصل و با کیفیت به کوچه مروی نیز مراجعه کنید.

بازار چهارسوق: همچنین در بازار بزرگ تهران خشکبار، آجیل و انواع شکلات فراوانی وجود دارد که برای خرید آن ها بایستی به بازار چهارسوق که یکی از بازار های قدیمی در این بازار است، مراجعه کنید.

 

بازار زرگر ها: بازار زرگرها که در ابتدای ورودی بازار خیابان 15 خرداد قرار گرفته است، مکانی مناسب برای خرید طلا و جواهرات و همچنین ساعت به شمار می رود.

بازار بین الحرمین: بین الحرمین، نام یکی از بازارهای اصلی در بازار بزرگ تهران است که انواع لوازم التحریر مانند خودکار، دفتر و… را با قیمت های بسیار مناسبی نسبت به دیگر فروشگاه های موجود در شهر را ارائه می کند.

بازار حاجب الدوله: اگر قصد خرید لوازم خانگی با قیمت مناسب دارید، می توانید به این بازار مراجعه کنید.  

سرای مشیر: سرای مشیر یا بازار کفاش ها نیز مرکز اصلی فروش انواع کیف و کفش، کوله پشتی و چمدان نیز می باشد. در نظر داشته باشید که برخی از فروشگاه هایی که در این قسمت وجود دارند، کالاهای خود را به صورت عمده به فروش می رسانند.

logo