ارزان ترین مراکز خرید مشهد

ارزان ترین مراکز خرید مشهد

ارزان ترین مراکز خرید مشهد

در مشهد بازارها و پاساژهای متفاوتی وجود دارند که شما می توانید بهترین و باکیفیت ترین اجناس را از آنجا تهیه کنید با قیمت های مناسب و باور نکردنی!

در درجه اول باید این نکته را در نظر داشته باشید که کلمه ارزان و حراج از دیدگاه های متفاوتی به آن پرداخته می شود و هر کس نطرات نسبی در مورد این قضیه دارند. برخی معتقدند که اجناس ارزان به آن دسته از اجناسی گفته می شود که ظاهر ونمای زیبایی دارند با قیمت بسیار پایین! اما دسته دیگری از افراد اجناس ارزان را به آن دسته از محصولاتی لقب می دهند که علاوه بر قیمت مناسب از کیفیت خوبی بهره مند هستند.

 

بازار رضا مشهد

بدون شک یکی ار معروف ترین بازارهای مشهد که به ارزان فروشی معروف است بازار رضا نام دارد. این بازار در نزدیکی حرم امام رضا قرار دارد. در بازار رضا می توانید انواع و اقسام سوغاتی های مشهد زا با ارزان ترین قیمت خریداری کنید. در نظر داشته باشید که یکی از ویژگی های این بازار تنوع اجناس و کیفیت بسیار بالاست و شما می توانید متناسب با بودجه ای که برای خرید در نظر دارید بهترین اجناس را خریداری کنید.

در بازار رضا علاوه بر خوراکی و سوغاتی های بومی مشهد می توانید البسه و پوشاک متنوع را نیز با قیمت های مناسب تهیه کنید و این بازار تنها منحصر به خرید سوغاتی نیست.

 

مرکز خرید الماس شرق مشهد

یکی دیگر از مراکز خرید با کیفیت مشهد که در آن می توانید اجناس با کیفیت و قیمت مناسب بسیاری را پیدا کنید، مرکز خرید الماس شرق مشهد نام دارد. شاید در نگاه اول و با شنیدن نام این مرکز خرید به این فکر کنید که در این مجتمع تجاری نمی توانید اجناس قیمت مناسب پیدا کنید. اما اگر کمی نگاه خریدارانه تر و جزئی تری به واحدهای مختلف این مرکز خرید داشته باشید به این نتیجه خواهید رسید که بسیاری از پوشاکی که در الماس شرق مشاهده می کنید نسبت به دیگر مراکز خرید لوکس مشهد قیمت پایین تری دارد.

 

بازار روس های مشهد

اگر به دنبال بازار ارزان قیمتی هستید تا بتوانید با ارزان ترین قیمت ها کالای متفاوتی را خریداری کنید پیشنهاد می کنم سری به خیابان سعدی مشهد بزنید و گشتی در بازار روس های مشهد بزنید.

بازار روس های مشهد همانطور که از نامش مشخص است در ابتدا پاتوقی برای فروشنده های روسی به حساب می آمده تا در این بازار اجناس خود را به فروش برسانند. اما در حال حاضر اجناس چینی جای محصولات روسی را پر کرده است و با توجه به اینکه در سال های اخیر اجناس ارزان چینی برای قشر متوسط جامعه پر اهمیت تر از گذشته شده است. این بازار به عنوان یکی از شلوغ ترین و پر طرفدار ترین بازارها در سطح شهر معروف است.

 

مرکز خرید فردوسی

یکی دیگر از بازارهای ارزان و پز طرفدار مشهد که برای خرید پوشاک آقایان و خانم ها بسیار مناسب است مرکز خرید فردوسی مشهد نام دارد. در این مرکز خرید انواع مانتو، بولیز و دامن، کت و شلوار و سایر البسه های پر طرفدار با کیفیت متوسط وجود دارد. اگر شما به دنبال خرید لباس مجلسی ارزان قیمت هم می گردید می توانید با سر زدن به این فروشگاه و با صرف هزینه اندک خرید موفقی داشته باشید.

 

بازار سپاد مشهد

بازار سپاد مشهد درست در نزدیکی مرکز خرید الماس شرق مشهد قرار گرفته و بیشتر به عنوان بازارچه ای برای خرید ارزان سوغاتی در مشهد معروف شده است. در بازار سپاد مشهد می توانید شلوغ ترین رنگ بازار را در مشهد مشاهده کنید چرا که در این بازار می توانید با بودجه پایین تعداد عمده ای سوغاتی برای عزیزان خود تهیه کنید.

 

بهترین حراجی های مشهد

بازارهای مشهد هم مانند دیگر شهرهای کشور در برخی روزهای سال با کاهش قیمت شدیدی رو به رو می شود. در نظر داشته باشید که اگر شما هم به دنبال خرید اجناس ارزان قیمت هستید می توانید در پایان فصل پاییز به بهترین مراکز خرید مشهد سری بزنید. چرا که در پایان فصل پاییز و با شروع زمستان می توانید ارزان ترین مانتوهای تابستانی را با قیمتی باور نکردنی تهیه کنید. همچنین برای خرید انواع چکمه و  پالتو زمستانی می تواند در اواخر بهمن ماه اقدام کنید تا با پرداخت نصف قیمت از مبلغ واقعی اجناس با کیفیت ترین محصولات را خریداری کنید.

 

 

 

مطالب مرتبط :