راسته ساعت فروشی بازار تهران

راسته ساعت فروشی بازار تهران

راسته ساعت فروشی بازار تهران

بازار قیصریه راسته‌ای در بازار بزرگ تهران است که تمام مشتاقان خرید انواع ساعت، هر روز سری به این بازار می زنند. در این راسته با تعداد زیادی از مغازه هایی روبرو می شوی که به عرضه انواع ساعت های زیبا مشغول می باشند، ساعت های بسیار نفیس و زیبا که هر بیننده ای را به خود جذب می کند.

تاریخچه راسته ساعت فروشی بازار تهران

 

راسته ساعت فروشان بازار بزرگ تهران قدمتی بالغ بر 70 سال دارد.

ویژگیها راسته ساعت فروشی بازار تهران

 

در این راسته به دلیل عرضه انواع مختلف ساعت و وجود مراکز زیاد در کنار هم راحت تر می توانید ساعت مورد نظر خود را یافته و خریداری کنید.

پیشنهاد ویژه راسته ساعت فروشی بازار تهران

 

قبل از هر چیز بهتر است سقف هزینه‌تان را برای خرید ساعت مچی معین کنید. قیمت ساعت در نمایندگی‌های بازار با فروشگاه‌های دیگر آن نمایندگی تفاوت چندانی ندارد و اگر قصد خرید ساعت‌های مارک‌دار را دارید بهتر است این همه راه را تا بازار نیایید. اگر بودجه و هزینه‌تان کمتر از خرید ساعت‌های معروف است یا برندهای معتبر را نمی‌شناسید باید بدانید در این راسته از ساعت 12 هزار تومانی تا 500هزار تومانی حق انتخاب دارید. اگر دنبال خرید یک ساعت حرفه‌ای هستید بهترین انتخاب برایتان ساعت‌های سه موتوره است.

شرایط استفاده راسته ساعت فروشی بازار تهران

 

برای رفتن به بازار ساعت فروشان بازار تهران باید به خیابان 15 خرداد بعد از سبزه میدان بروی و سپس از در ورودی معرف به بازار بزرگ وارد بازار شوی و بعد از طی مسافتی کوتاه به راسته ساعت فروش ها خواهی رسید.

سایر اطلاعات راسته ساعت فروشی بازار تهران

 

کارت گارانتی مهر و امضا شده و پرسیدن خدمات ارائه شده پس از خرید از سوالاتی است که باید از فروشنده بپرسید. بعضی از نمونه ساعت‌ها دارای شیشه‌های محدب‌شکل یا بندهایی هستند که اگر کارت گارانتی هم داشته باشید تعمیر آنها در صورت نیاز کار ساده‌ای نیست و ممکن است گاهی هزینه‌ای بیشتر از خرید یک ساعت جدید روی دست‌تان بگذارد.

نکات مثبت راسته ساعت فروشی بازار تهران

دسترسی آسان از طریق وسایل نقلیه عمومی

مطالب مرتبط :