بورس لوازم خانگی تهران

از آنجا که همه ما می خواهیم خرید مناسبی داشته باشیم که هم به لحاظ قیمت و هم از نظر کیفیت در درجه بالایی قرار بگیرد بهتر است قبل از خرید، مراکز فروش را بهتر بشناسیم. اینکه کدامیک از آنها به محل سکونت تان نزدیکتر است، کدامیک اجناسی که می خواهید را دارد و قیمت این لوازم در کدامیک مناسبتر است نکاتی است که شاید به آنها توجهی نکنیم. شاید همیشه به صرفه نباشد شرق تا غرب تهران را برای قیمتی کمتر از سایر مناطق طی کنیم اما گاهی برای خرید لوازمی مثل لوازم آشپزخانه درشت و یا لوازم صوتی و تصویری طی کردن این مسیر برای رسیدن به نمایندگی های رسمی، منطقی خواهد بود.

خیابان شریعتی

بهترین خرید: با اینکه از فروشگاه های خیابان شریعتی می توانید لوازم تولید داخلی را هم پیدا کنید اما این مرکز بهترین مکان برای پیدا کردن لوازم خانگی وارداتی است. در بین فروشگاه ها تعداد زیادی فروشگاه فروش لوازم صوتی و تصویری هم وجود دارد.

ویژگی: نمایندگی های رسمی از برندهای معتبر

مسیرهای دسترسی:
ایستگاه متروی شریعتی و میرداماد از این فروشگاه ها فاصله کمی دارند. برای استفاده از اتوبوس و تاکسی می توانید از یکی از مسیرهای میدان قدس، سید خندان و میدان امام حسین را انتخاب کنید.

خیابان سهروردی

بهترین خرید: سهروردی شمالی بهترین مرکز خرید لوازم آشپزخانه توکار است. با اینکه لوازم آشپزخانه غیرتوکار را هم می توانید در این خیابان پیدا کنید اما به خاطر تنوع بالا، بیشتر خریداران برای انتخاب لوازم توکار به این خیابان می آیند.

ویژگی: نمایندگی شرکت هایی که تنها لوازم توکار تولید می کنند، خدمات نصب و تعمیر لوازم توکار

مسیرهای دسترسی:
بهترین راه دسترسی به این فروشگاه ها استفاده خطوط تاکسی میدان هفت تیر، سید خندان و خیابان شریعتی است.

بازار بزرگ تهران

بهترین خرید: برای خریدن لوازم برقی بهتر است سراغ بازار بزرگ نروید. در راسته لوازم خانگی بازار می توانید انواع ظروف آشپزخانه را با تنوع برند و مدل بالا پیدا کنید اما گاهی می توانید لوازم خرد برقی آشپزخانه و یا لوازمی مثل اتو را هم پیدا کنید.

ویژگی: شلوغی بیش از حد خیابان های اطراف، دشواری پیدا کردن مسیر

مسیرهای دسترسی: ایستگاه
15 خرداد مترو بهترین راه برای رسیدن به بازار است اما اگر استفاده از اتوبوس و تاکسی برای تان راحت تر است، می توانید از میدان امام خمینی، میدان هفت تیر و میدان ولیعصر استفاده کنید.

سه راه امین حضور

بهترین خرید: برای خرید لوازم خرد آشپزخانه، ظروف و لوازم صوتی و تصویری مناسب نیست. این مرکز خرید یکی از بزرگترین مراکز فروش لوازم درشت آشپزخانه در تهران است.

ویژگی: اجناس بدون گارانتی با قیمت پایین تر، مدل های لوازم تولید داخلی

مسیرهای دسترسی:
از ایستگاه متروی میدان بهارستان تا سه راه امین حضور پیاده حدودا 15 دقیقه طول می کشد. بخشی از خیابان امیرکبیر خط ویژه اتوبوس است و از سمت میدان امام خمینی، میدان شوش و میدان امام حسین هم می توانید به آنجا برسید.

خیابان جمهوری

بهترین خرید: این مرکز خرید بهترین محل برای خریدن لوازم صوتی و تصویری است. البته تعداد فروشگاه های لوازم خانگی هم در این راسته کم نیست اما به طور معمول مرکز خرید لوازم صوتی و تصویری شناخته می شود.

ویژگی: قرار گرفتن این مرکز در محدوده طرح ترافیک و نداشتن جای پارک بزرگترین مشکلی است که خریداران با آن مواجه می شوند.

مسیرهای دسترسی: خط ویژه اتوبوس خیابان جمهوری، تاکسی از میدان هفت تیر، میدان جمهوری و خیابان حافظ

میدان شوش

بهترین خرید: لوازم جانبی و قطعات یدکی بهترین اجناسی هستند که می توانید از میدانه شوش بخرید اما بعضی از لوازم خرد آشپزخانه و ظروف و لوازم را هم می توانید در فروشگاه های این میدان پیدا کنید.

ویژگی: این مرکز چندان گزینه مناسبی برای خرید خانم ها به حساب نمی آید. اگر در تشخیص اجناس اصل از تقلبی خبره نیستید مراقب خریدهایتان باشید.

مسیرهای دسترسی: می توانید از اتوبوس های میدان راضی استفاده کنید. ما بهترین راه استفاده از مترو برای رسیدن به ایستگاه میدان شوش است

 

logo